Jaki program szpiegujący? Tylko Polski!

Potrzeba szpiegowania konkretnego komputera może pojawić się z bardzo różnych powodów. Możemy chcieć sprawdzić, czy partner nas zdradza bądź dowiedzieć się, co w godzinach pracy robią nasi pracownicy. Wybór programów szpiegujących jest obecnie bardzo duży. Pojawia się więc pytanie na jaki program się zdecydować i czym kierować się przy jego wyborze.

Dobry program szpiegujący jest przede wszystkim niemożliwy do wykrycia przez użytkownika szpiegowanego komputera. Jest to najważniejsza cecha dobrego programu szpiegującego. Kiedy program można z łatwością wykryć, nie będzie on spełniał swojej roli. Ważne, aby programu nie wykrywały nawet programy antywirusowe. Dokładnie taki jest program Profispy, który sprawdza się bardzo dobrze.

Dość istotną cechą programu szpiegującego jest także jego szybka instalacja. Optymalnie jest, jeśli program instaluje się maksymalnie w minutę. Wówczas mamy pewność, że wystarczy nam dosłownie chwila, aby program zainstalować i to bez żadnych problemów. Obecnie programy szpiegujące dostarczane są na dyskach zewnętrznych, czyli popularnych pendrive’ach. Wystarczy pendrive podłączyć do portu USB i odczekać dosłownie chwilę. Następnie pendrive usuwamy, a na komputerze zostaje zainstalowany program. Dane, które zbiera mogą być wysyłane na podany adres mailowy. Można je także zgrywać, ale to pierwsze rozwiązanie okazuje się być w wielu wypadkach dużo bardziej korzystne.

Warto wybrać program szpiegujący, który sprawdza możliwie jak najwięcej podejmowanych na komputerze czynności. I tak szpiegować można to, co pisze się na klawiaturze, jakie witryny internetowe są odsłaniane, kiedy korzystało się z komunikatorów internetowych. Generalnie warto pamiętać, że im więcej możliwości zapewnia program szpiegujący, tym oczywiście lepiej. Wówczas bowiem przekazywane przez niego informacje są najpełniejsze, a tym samym pozwalają na wyciąganie poprawnych wniosków.

Program szpiegujący to dobry wybór, kiedy chcemy sprawdzić to, co na komputerze robi małżonek, partner czy pracownik. Decydując się jednak na takie rozwiązanie, należy postawić na dobry program, którego wykrycie jest bardzo trudne.